menu3_1menu3_2menu3_3menu3_4
menu3_5menu3_6menu3_7menu3_8

Jesteśmy dostawcą innowacyjnych systemów informatycznych. Tworzymy rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta i oferujemy kompleksową obsługę.

Nasza oferta jest cały czas wzbogacana o nowe systemy i nowe funkcjonalności z myślą o wygodzie oraz zwiększaniu satysfakcji naszych klientów.

Do naszych sztandarowych systemów należą:

Content Management System
System zarządzania treścią jest rozwiązaniem umożliwiającym tworzenie zaawansowanych serwisów internetowych, portali oraz vortali. Zastosowanie CMS pozwala na usprawnienie procesów związanych z zarządzaniem zawartością serwisu internetowego przez klienta.

Intranet
Intranet to wewnętrzny system komunikacyjny firmy wspomagający obieg informacji wewnątrz organizacji oraz poprawiający zarządzanie i funkcjonowanie firmy.

Extranet
Extranet to rozwiązanie pozwalające na sprawny przepływ informacji w firmach posiadających rozbudowane sieci partnerów, dystrybutorów, dostawców i kontrahentów oraz w organizacjach rozproszonych.

Traveller
System obsługi rezerwacji imprez turystycznych przeznaczony dla organizatorów turystycznych. Posiada rozbudowany system tworzenia ofert, siatki połączeń komunikacyjnych, zakładania rezerwacji, moduł prowizyjnej sprzedaży, moduł księgowy oraz wiele innych modułów.

4agents
System obsługi rezerwacji turystycznych przeznaczony dla agentów turystycznych. System pobiera i przetwarza oferty z największych sysytemów rezerwacyjnych takich jak: MerlinX, Blue Vendo, Traveller, Sykon, Sart, Alfastar, Zlot i innych.

Projektujemy i wdrażamy również niestandardowe systemy na zamówienia naszych klientów.

Mają Państwo problem z obiegiem informacji? Zachęcamy do skontaktowania się z nami. Na pewno znajdziemy rozwiązanie Państwa problemu i usprawnimy przepływ informacji w firmie. Zachęcamy Państwa do umówienia się na niezobowiązujące spotkanie z naszym konsultantem. Chętnie udzieli on wyczerpujących informacji, wysłucha Państwa koncepcji i odpowie na każde pytanie.


Wszelkie Prawa Zastrzeżone 2010 Studio Dedo